Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Device
pl: Urządzenie:

en: Input the device name, then press <Enter>
pl: Określa nazwę urządzenia

en: Data collection period
pl: Określa wartość odstępu pobierania danych wyrażoną w sekundach

en: Update interval (s)
pl: Okres aktualizacji (s):

en: Label
pl: Etykieta:

en: Tick to display label
pl: Wyświetla etykietę urządzenia

en: Input the label, then press <Enter>
pl: Określa etykietę urządzenia

en: Monitor
pl: Monitorowanie

en: I/O transfer
pl: Transfer wejścia-wyjścia

en: MiB transferred / second
pl: MiB przesłano / sekunda

en: Busy time
pl: Czas wykonywania operacji

en: Percentage of time the device is busy
pl: Monitoruje czas wykonywania operacji określony procentowo

en: Max. I/O rate (MiB/s)
pl: Maksymalna wartość wejścia-wyjścia (MiB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
pl: Określa wartość górnej granicy wskaźnika transferu, zdeterminowaną maksymalnymi osiągami urządzenia

en: Combine Read/Write data
pl: Połączenie wskaźników odczytu i zapisu

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
pl: Używa jedego wskaźnika do wyświetlania osiągów odczytu i zapisu

en: Bar color
pl: Kolor wskaźnika:

en: Press to change color
pl: Wybiera kolor wskaźnika

en: Read bar color
pl: Kolor wskaźnika odczytu:

en: Write bar color
pl: Kolor wskaźnika zapisu:

en: Bar order
pl: Kolejność:

en: Read-Write
pl: Odczyt-zapis

en: "Read" monitor first
pl: Wyświetla wskaźnik odczytu jako pierwszy

en: Write-Read
pl: Zapis-odczyt

en: "Write" monitor first
pl: Wyświetla wskaźnik zapisu jako pierwszy

en: %s: Device statistics unavailable.
pl: %s: Statystyki urządzenia są niedostępne.

en: %s
    ----------------
    I/O (MiB/s)
      Read: %3.2f
      Write: %3.2f
      Total: %3.2f
    Busy time (%c)
      Read: %d
      Write: %d
      Total: %d
pl: %s
    ----------------
    Wej-wyj (MiB/s)
      Odczyt: %3.2f
      Zapis: %3.2f
      Łącznie: %3.2f
    Czas zajętości (%c)
      Odczyt: %d
      Zapis: %d
      Łącznie: %d

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
pl: %s
    %s: %s (%d)
    
    Monitorowanie nie będzie możliwe.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
pl: %s: Nie znaleziono rozszerzonych statystyk urządzeń!
    Przyczyną może być przestarzałe jądro systemowe (< 2.4.20)
    lub jądro skompilowane bez obsługi CONFIG_BLK_STATS.
    
    Monitorowanie nie będzie możliwe.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
pl: %s:  Nieznany błąd
    
    Monitorowanie nie będzie możliwe.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
pl: Monitor diskperf wyświetla na bieżąco wskaźniki transferu dysku wejścia/wyjścia i czasy zajętości

en: Copyright (c) 2003, 2004 Roger Seguin
pl: Prawa autorskie (c) 2003, 2004 Roger Seguin

en: Disk Performance Monitor
pl: Monitor osiągów urządzeń

en: Show disk performance
pl: Dostarcza informacje na temat osiągów odczytu i zapisu urządzeń
