Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Device
sk: Zariadenie

en: Input the device name, then press <Enter>
sk: Zadajte názov zariadenia a stlačte <Enter>

en: Data collection period
sk: Interval pre zber dát

en: Update interval (s)
sk: Interval obnovenia (s)

en: Label
sk: Menovka

en: Tick to display label
sk: Zaškrtnutím zobrazíte menovku

en: Input the label, then press <Enter>
sk: Zadajte popisok a stlačte <Enter>

en: Monitor
sk: Sledovať

en: I/O transfer
sk: V/V prenos

en: MiB transferred / second
sk: MiB prenesených za sekundu

en: Busy time
sk: Zaneprázdnenie

en: Percentage of time the device is busy
sk: Percento času, počas ktorého je zariadenie zaneprázdnené

en: Max. I/O rate (MiB/s)
sk: Max. V/V prenosová rýchlosť (MiB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
sk: Zadajte maximálnu vstupno-výstupnú prenosovú rýchlosť zariadenia a stlačte <Enter>

en: Combine Read/Write data
sk: Kombinovať údaje čítania/zápisu

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
sk: Kombinovať údaje čítania/zápisu do jedného sledovača?

en: Bar color
sk: Farba panelu

en: Press to change color
sk: Stlačením zmeníte farbu

en: Read bar color
sk: Farba panelu čítania

en: Write bar color
sk: Farba panelu zápisu

en: Bar order
sk: Poradie panelov

en: Read-Write
sk: Čítanie-zápis

en: "Read" monitor first
sk: Najskôr sledovať „Čítanie“

en: Write-Read
sk: Zápis-čítanie

en: "Write" monitor first
sk: Najskôr sledovať „Zápis“

en: %s: Device statistics unavailable.
sk: %s: Štatistika zariadenia nie je dostupná.

en: %s
    ----------------
    I/O (MiB/s)
      Read: %3.2f
      Write: %3.2f
      Total: %3.2f
    Busy time (%c)
      Read: %d
      Write: %d
      Total: %d
sk: %s
    ----------------
    Prenos (MiB/s)
      Čítanie: %3.2f
      Zápis: %3.2f
      Celkovo: %3.2f
    Využitie (%c)
      Čítanie: %d
      Zápis: %d
      Celkovo: %d

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
sk: %s
    %s: %s (%d)
    
    Toto sledovanie nebude pracovať!
    Prosím, odoberte ho.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
sk: %s: Žiadne podrobné štatistiky o disku neboli nájdené!
    Používate zastaralé jadro (< 2.4.20) alebo ste
    nezapli voľbu CONFIG_BLK_STATS pri zostavovaní.
    
    Toto sledovanie nebude pracovať!
    Prosím, odoberte ho.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
sk: %s: Neznáma chyba
    
    Toto sledovanie nebude pracovať!
    Prosím, odoberte ho.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
sk: Sledovanie výkonu disku zobrazuje okamžité prenosové rýchlosti diskových operácií a doby činnosti

en: Disk Performance Monitor
sk: Sledovanie výkonu disku

en: Show disk performance
sk: Zobraziť výkon disku
