Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Device
sl: Naprava

en: Input the device name, then press <Enter>
sl: Vnesite ime naprave in pritisnite <Enter>

en: Data collection period
sl: Čas zbiranja podatkov

en: Update interval (s)
sl: Posodobitveni interval (s)

en: Label
sl: Oznaka

en: Tick to display label
sl: Označite za prikaz oznake.

en: Input the label, then press <Enter>
sl: Vnesite ime naprave in pritisnite <Enter>

en: Monitor
sl: <b>Prikazovalnik</b>

en: I/O transfer
sl: Vhodno-izhodni prenos

en: MiB transferred / second
sl: prenos MiB / sekundo

en: Busy time
sl: Čas zasedenosti

en: Percentage of time the device is busy
sl: Odstotkov časa, ko je naprava zasedena

en: Max. I/O rate (MiB/s)
sl: Maks. stopnja vhod.-izh. (MiB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
sl: Vnesite maksimalno vhodno-izhodno stopnjo prenosa za napravo in pritisnite <Enter>

en: Combine Read/Write data
sl: Kombiniraj branje/pisanje podatkov

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
sl: Kombiniram branje/pisanje podatkov v enem prikazovalniku?

en: Bar color
sl: Barva prikaza

en: Press to change color
sl: Pritisnite za spremembo barve

en: Read bar color
sl: Preberi barvo stolpca

en: Write bar color
sl: Zapiši barvo stolpc

en: Bar order
sl: Zaporedje stolpca

en: Read-Write
sl: Branje-Zapisovanje

en: "Read" monitor first
sl: "Beri" najprej prikazovalnik

en: Write-Read
sl: Zapisovanje-Branje

en: "Write" monitor first
sl: "Zaqpiši" najprej prikazovalnik

en: %s: Device statistics unavailable.
sl: %s: Statistika naprave ni na voljo

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
sl: %s
    %s: %s (%d)
    
    Ta prikaz ne bo deloval
    Odstranite ga, prosim.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
sl: %s: Ni razširjene statistike!
    Lahko gre za staro jedro (< 2.4.20) ali ni bil
    preveden z vklopljenim CONFIG_BLK_STATS.
    
    Ta prikaz ne bo deloval!
    Odstranite ga, prosim.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
sl: %s: Neznana napaka
    
    Ta prikaz ne bo deloval!
    Odstranite ga, prosim.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
sl: Diskperf prikazovalnik, prikaže trenutni vhodno-izhodni pretok diksa in čas zasedenosti

en: Disk Performance Monitor
sl: Prikazovalnik zmogljivosti diska

en: Show disk performance
sl: Prikaz zmogljivosti diska
