Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (34 entries)

en: Device
sr: Уређај

en: Input the device name, then press <Enter>
sr: Унесите назив уређаја, затим притисните <Врати>

en: Data collection period
sr: Учесталост сакупљања података

en: Update interval (s)
sr: Учесталост упита (s)

en: Label
sr: Натпис

en: Tick to display label
sr: Означи за приказ натписа

en: Input the label, then press <Enter>
sr: Унесите натпис, затим притисните <Врати>

en: Monitor
sr: Надзор

en: I/O transfer
sr: У/И пренос

en: MiB transferred / second
sr: MiB пренесених / секунди

en: Busy time
sr: Време заузећа

en: Percentage of time the device is busy
sr: Постотак времена заузећа диска

en: Max. I/O rate (MiB/s)
sr: Највећа У/И брзина (MiB/s)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
sr: Унесите највећу У/И брзину преноса уређаја, затим притисните <Врати>

en: Combine Read/Write data
sr: Обједини читање/упис података

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
sr: Обједини читање/упис података у једно праћење?

en: Bar color
sr: Боја траке

en: Press to change color
sr: Притисни за измену боје

en: Read bar color
sr: Боја траке читања

en: Write bar color
sr: Боја траке писања

en: Bar order
sr: Распоред на траци

en: Read-Write
sr: Читање-писање

en: "Read" monitor first
sr: Прво праћење „читања“

en: Write-Read
sr: Писање-читање

en: "Write" monitor first
sr: Прво праћење „писања“

en: %s: Device statistics unavailable.
sr: %s: статистика уређаја није доступна.

en: %s
    ----------------
    I/O (MiB/s)
      Read: %3.2f
      Write: %3.2f
      Total: %3.2f
    Busy time (%c)
      Read: %d
      Write: %d
      Total: %d
sr: %s
    ----------------
    Ул/из (MiB)
     Читање: %3.2f
     Писање: %3.2f
     Укупно: %3.2f
    Време заузећа (%c)
     Читање %d
     Писање %d
     Укупно %d

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
sr: %s
    %s: %s (%d)
    
    Ово праћење неће радити!
    Молим, уклоните га.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
sr: %s: Нисам нашао проширену статистику диска!
    Или је старо језгро (< 2.4.20), или није 
    преведено са укљученим CONFIG_BLK_STATS.
    
    Ово праћење неће радити!
    Молим, уклоните га.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
sr: %s: Непозната грешка
    
    Ово праћење неће радити!
    Молим, уклоните га.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
sr: Праћење учинка дискова приказује тренутне брзине преноса У/И и времена заузећа

en: Copyright (c) 2003, 2004 Roger Seguin
sr: Ауторска права (c) 2003, 2004 Roџер Сегујин (Roger Seguin)

en: Disk Performance Monitor
sr: Праћење учинка дискова

en: Show disk performance
sr: Прикажи учинак диска
