Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Device
uk: Пристрій

en: Input the device name, then press <Enter>
uk: Уведіть назву пристрою, потім натисніть <Enter>

en: Data collection period
uk: Період збору даних

en: Update interval (s)
uk: Період оновлення (сек)

en: Label
uk: Мітка

en: Tick to display label
uk: Відмітити для показу міток

en: Input the label, then press <Enter>
uk: Уведіть мітку, потім натисніть <Enter>

en: Monitor
uk: Відображати

en: I/O transfer
uk: Передача I/O

en: MiB transferred / second
uk: МіБ передано / секунду

en: Busy time
uk: Час роботи

en: Percentage of time the device is busy
uk: Час у відсотках, скільки пристрій був зайнятим

en: Max. I/O rate (MiB/s)
uk: Макс. поріг I/O (МіБ/с)

en: Input the maximum I/O transfer rate of the device, then press <Enter>
uk: Уведіть максимальний поріг передачі I/O для пристрою, потім натисніть <Enter>

en: Combine Read/Write data
uk: Об'єднати дані читання/запису

en: Combine Read/Write data into one single monitor?
uk: Об'єднати дані читання/запису в один монітор?

en: Bar color
uk: Колір зони

en: Press to change color
uk: Натисніть, щоб змінити колір

en: Read bar color
uk: Колір зони Читання

en: Write bar color
uk: Колір зони Запису

en: Bar order
uk: Порядок зон

en: Read-Write
uk: Читання-Запис

en: "Read" monitor first
uk: "Читання" відображати першим

en: Write-Read
uk: Запис-Читання

en: "Write" monitor first
uk: "Запис" відображати першим

en: %s: Device statistics unavailable.
uk: %s: Статистика пристрою недоступна.

en: %s
    %s: %s (%d)
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
uk: %s
    %s: %s (%d)
    
    Це спостереження не працює!
    Будь ласка, видаліть його.

en: %s: No disk extended statistics found!
    Either old kernel (< 2.4.20) or not
    compiled with CONFIG_BLK_STATS turned on.
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
uk: %s: Не знайдено розширеної інформації про диск!
    Використовується старе ядро (< 2.4.20) або
    компільоване з CONFIG_BLK_STATS значення в on.
    
    Це спостереження не працює!
    Будь ласка, видаліть його.

en: %s: Unknown error
    
    This monitor will not work!
    Please remove it.
uk: %s: Невідома помилка
    
    Це спостереження не працює!
    Будь ласка, видаліть його.

en: Diskperf monitor displays instantaneous disk I/O transfer rates and busy times
uk: Монітор Diskpref показує миттєву оцінку передачі вводу/виводу для диска та його час роботи

en: Copyright (c) 2003, 2004 Roger Seguin
uk: Всі права застережено (c) 2003, 2004 Roger Seguin

en: Disk Performance Monitor
uk: Контроль за продуктивністю диска

en: Show disk performance
uk: Показує продуктивність диска
