xfce-panel-plugins.xfce4-docklike-plugin - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Pinned to Dock
eu: Panelari gehituta

en: Pin to Dock
eu: Gehitu panelari

en: Edit Launcher
eu: Editatu abiarazlea

en: Close All
eu: Denak itxi

en: Remove
eu: Kendu

en: <b>Only the first %u hotkeys(s) are enabled.</b>
eu: <b>Bakarrik lehen%ulaster-tekla(k) onartuta daude.</b>

en: The &lt;SUPER&gt;+%u combination seems already in use by another process.
    Check your Xfce settings.
eu: Badirudi &lt;SUPER&gt;+%ukonbinazioa beste prozesu batek darabilela.
    Zure Xfce ezarpenak kontsultatu.

en: Docklike Taskbar
eu: Docklike ataza-barra

en: A modern, minimalist taskbar for Xfce
eu: Ataza-barra modernoa eta minimalista Xfce-rentzat

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _Close
eu: _Itxi

en: Don't show the window list for a single window
eu: Ez erakutsi leiho bakarreko leihoen zerrenda

en: Only show applications on the current workspace
eu: Erakutsi aplikazioak uneko lan-eremuan soilik

en: Only show applications on the current display
eu: Erakutsi aplikazioak uneko pantailan soilik

en: Show preview thumbnails for open windows
eu: Erakutsi irekitako leihoen aurrebista txikiak

en: Show the number of open windows (if more than 2)
eu: Erakutsi irekitako leihoen kopurua (2 baino gehiago badira)

en: Middle mouse button:
eu: Saguaren erdiko botoia:

en: Close all
eu: Denak itxi

en: Launch new instance
eu: Instantzia berria abiatu

en: Do Nothing
eu: Ez egin ezer

en: Behavior
eu: Portaera

en: Active indicator style:
eu: Adierazle aktiboaren estiloa:

en: Bars
eu: Barrak

en: Dots
eu: Puntuak

en: Rectangles
eu: Laukizuzenak

en: Ciliora
eu: Fitxa

en: Circles
eu: Zirkuluak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Inactive indicator style:
eu: Adierazle inaktiboen estiloa:

en: Indicator orientation:
eu: Indikatzailearen orientazioa:

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Bottom
eu: Behean

en: Right
eu: Eskuinean

en: Top
eu: Goian

en: Left
eu: Ezkerrean

en: Get indicator color from theme
eu: Indikatzailearen kolorea lortu gaitik

en: Active indicator:
eu: Indikatzaile aktiboa:

en: Inactive indicator:
eu: Indikatzaile inaktiboa:

en: Force icon size:
eu: Behartu ikokoen tamaina:

en: Appearance
eu: Itxura

en: Switch between applications with <SUPER>+[1, 2, ...]
eu: Aplikazio batetik bestera aldatu<SUPER>+[1, 2, ...]-ekin

en: Switch to the last window with <SUPER>
eu: Aldatu azken leihora <SUPER>-rekin

en: <b>This feature is disabled.</b>
    It requires X11 XInput2.0 extension which is is not provided by your system.
eu: <b>Ezaugarri hau desgaituta dago.</b>
    X11 XInput2.0 hedapena behar du eta zure sistemak ez du barneratzen.

en: Keyboard hotkeys
eu: Teklatuko laster-teklak
