xfce-panel-plugins.xfce4-docklike-plugin - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Edit Launcher
hr: Uredi pokretač

en: Close All
hr: Zatvori sve

en: Remove
hr: Ukloni

en: A modern, minimalist taskbar for Xfce
hr: Moderna, minimalistička programska traka za Xfce

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Close
hr: _Zatvori

en: Don't show the window list for a single window
hr: Ne prikazujte popis prozora za jedan prozor

en: Only show applications on the current workspace
hr: Prikaži samo aplikacije iz trenutnog radnog prostora

en: Only show applications on the current display
hr: Prikaži samo programe s trenutnog zaslona

en: Show preview thumbnails for open windows
hr: Prikaži minijature pregleda za otvorene prozore

en: Show the number of open windows (if more than 2)
hr: Prikaži broj otvorenih prozora (ako je veći od 2)

en: Close all
hr: Zatvori sve

en: Behavior
hr: Ponašanje

en: Bars
hr: Trake

en: Dots
hr: Točkice

en: Rectangles
hr: Pravokutnici

en: None
hr: Nijedna

en: Indicator orientation:
hr: Orijentacija indikatora:

en: Automatic
hr: Automatski

en: Bottom
hr: Dno

en: Right
hr: Pravo

en: Top
hr: Vrh

en: Left
hr: Lijevo

en: Active indicator:
hr: Aktivni pokazatelj

en: Inactive indicator:
hr: Neaktivni pokazatelj:

en: Force icon size:
hr: Prisiliti veličinu ikona:

en: Appearance
hr: Izgled

en: Switch between applications with <SUPER>+[1, 2, ...]
hr: Prebacivanje između aplikacija pomoću <SUPER> + [1, 2, ...]

en: Switch to the last window with <SUPER>
hr: Prebacite se na zadnji prozor pomoću <SUPER>

en: Keyboard hotkeys
hr: Tipkovni prečaci
