xfce-panel-plugins.xfce4-docklike-plugin - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Pinned to Dock
lt: Prisegta prie doko

en: Pin to Dock
lt: Prisegti prie doko

en: Edit Launcher
lt: Taisyti paleidyklę

en: Close All
lt: Užverti visus

en: Remove
lt: Šalinti

en: <b>Only the first %u hotkeys(s) are enabled.</b>
lt: <b>Yra įjungtas tik pirmasis %u susiejimas(-ai).</b>

en: The &lt;SUPER&gt;+%u combination seems already in use by another process.
    Check your Xfce settings.
lt: Atrodo, kad kombinaciją &lt;SUPER&gt;+%u jau naudoja kitas procesas.
    Patikrinkite Xfce nustatymus.

en: Docklike Taskbar
lt: Doko pavidalo užduočių juosta

en: A modern, minimalist taskbar for Xfce
lt: Šiuolaikinė, minimalistinė užduočių juosta, skirta Xfce

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Close
lt: _Užverti

en: Don't show the window list for a single window
lt: Nerodyti langų sąrašo, kai yra vienas langas

en: Only show applications on the current workspace
lt: Rodyti tik dabartinėje darbo srityje esančias programas

en: Only show applications on the current display
lt: Rodyti tik dabartiniame ekrane esančias programas

en: Show preview thumbnails for open windows
lt: Rodyti atvertų langų peržiūros miniatiūras

en: Show the number of open windows (if more than 2)
lt: Rodyti atvertų langų skaičių (jeigu jų yra daugiau nei 2)

en: Middle mouse button:
lt: Vidurinis pelės mygtukas:

en: Close all
lt: Užverti visus

en: Launch new instance
lt: Paleisti naują egzempliorių

en: Do Nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Active indicator style:
lt: Aktyvaus indikatoriaus stilius:

en: Bars
lt: Juostos

en: Dots
lt: Taškai

en: Rectangles
lt: Stačiakampiai

en: Circles
lt: Apskritimai

en: None
lt: Nėra

en: Inactive indicator style:
lt: Neaktyvaus indikatoriaus stilius:

en: Indicator orientation:
lt: Indikatoriaus orientacija:

en: Automatic
lt: Automatiškai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Right
lt: Dešinė

en: Top
lt: Viršus

en: Left
lt: Kairė

en: Get indicator color from theme
lt: Gauti indikatoriaus spalvą iš apipavidalinimo

en: Active indicator:
lt: Aktyvus indikatorius:

en: Inactive indicator:
lt: Neaktyvus indikatorius:

en: Force icon size:
lt: Priverstinis piktogramų dydis:

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Switch between applications with <SUPER>+[1, 2, ...]
lt: Perjunginėkite programas naudodami <SUPER>+[1, 2, ...]

en: Switch to the last window with <SUPER>
lt: Perjunkite į paskutinį langą naudodami <SUPER>

en: <b>This feature is disabled.</b>
    It requires X11 XInput2.0 extension which is is not provided by your system.
lt: <b>Ši ypatybė yra išjungta.</b>
    Ji reikalauja X11 XInput2.0 plėtinio, kurio jūsų sistema neteikia.

en: Keyboard hotkeys
lt: Spartieji klavišai
