xfce-panel-plugins.xfce4-docklike-plugin - en to bg translation catalogue (48 entries)

en: Select Launcher
bg: Избор на стартер

en: _Cancel
bg: Отказ

en: _Open
bg: _Отваряне

en: Pinned to Dock
bg: Прикачено към дока

en: Pin to Dock
bg: Прикачване към дока

en: Edit Launcher...
bg: Редактиране на стартер...

en: Close All
bg: Затваряне на всички

note: when a pinned app loses its icon (typically the app is uninstalled) the user may want to remove it from the dock
en: Remove
bg: Премахване

note: we weren't able to find a launcher for this app, let the user set it manually
en: Select Launcher...
bg: Избор на стартер...

en: Create Launcher...
bg: Създаване на стартер...

en: <b>Only the first %u hotkeys(s) are enabled.</b>
bg: <b>Само първите %u бързи клавиш(и) са активирани.</b>

en: The &lt;SUPER&gt;+%u combination seems already in use by another process.
    Check your Xfce settings.
bg: Комбинацията &lt;SUPER&gt;+%u изглежда вече се използва от друг процес.
    Проверете вашите настройки на Xfce.

en: Docklike Taskbar
bg: Подобна на док лента на задачите

en: A modern, minimalist taskbar for Xfce
bg: Модерна, минималистична лента на задачи за Xfce

en: _Help
bg: _Помощ

en: _Close
bg: _Затваряне

en: Don't show the window list for a single window
bg: Да не се показва списъка с прозорци за един прозорец

en: Only show applications on the current workspace
bg: Показване на приложения само в текущото работно пространство

en: Only show applications on the current display
bg: Показване на приложения само на текущия дисплей

en: Show preview thumbnails for open windows
bg: Показване на миниатюри за визуализация за отворени прозорци

en: Show the number of open windows (if more than 2)
bg: Показване на броя отворени прозорци (ако са повече от 2)

en: Middle mouse button:
bg: Среден бутон на мишката:

en: Close all
bg: Затваряне на всички

en: Launch new instance
bg: Стартиране на ново копие

en: Do Nothing
bg: Не прави нищо

en: Behavior
bg: Поведение

en: Active indicator style:
bg: Стил на активният индикатор:

en: Bars
bg: Ленти

en: Dots
bg: Точки

en: Rectangles
bg: Правоъгълници

en: Circles
bg: Кръгове

en: None
bg: Без

en: Inactive indicator style:
bg: Стил на неактивният индикатор:

en: Indicator orientation:
bg: Ориентация на индикатора:

en: Automatic
bg: Автоматично

en: Bottom
bg: Отдолу

en: Right
bg: Отдясно

en: Top
bg: Отгоре

en: Left
bg: Отляво

en: Get indicator color from theme
bg: Вземи цвят за индикатора от темата

en: Active indicator:
bg: Активен индикатор:

en: Inactive indicator:
bg: Неактивен индикатор:

en: Force icon size:
bg: Форсиран размер на икона:

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Switch between applications with <SUPER>+[1, 2, ...]
bg: Превключване между приложенията с<SUPER>+[1, 2, ...]

en: Switch to the last window with <SUPER>
bg: Преминаване към последния прозорец с <SUPER>

en: <b>This feature is disabled.</b>
    It requires X11 XInput2.0 extension which is is not provided by your system.
bg: <b>Тази опция ще бъде деактивирана.</b>
    Изисква разширение X11 XInput2.0, което не се предоставя от вашата система.

en: Keyboard hotkeys
bg: Бързи клавиши на клавиатурата
