xfce-panel-plugins.xfce4-docklike-plugin - en to el translation catalogue (48 entries)

en: Select Launcher
el: Επιλογή εκκινητή

en: _Cancel
el: Άκ_υρο

en: _Open
el: _Άνοιγμα

en: Pinned to Dock
el: Καρφιτσωμένο στη περιοχή εργασιών

en: Pin to Dock
el: Καρφίτσωμα στη περιοχή εργασιών

en: Edit Launcher...
el: Επεξεργασία εκκινητή...

en: Close All
el: Κλείσιμο όλων

note: when a pinned app loses its icon (typically the app is uninstalled) the user may want to remove it from the dock
en: Remove
el: Αφαίρεση

note: we weren't able to find a launcher for this app, let the user set it manually
en: Select Launcher...
el: Επιλέξτε εκκινητή...

en: Create Launcher...
el: Δημιουργία εκκινητή...

en: <b>Only the first %u hotkeys(s) are enabled.</b>
el: <b>Μόνο %u πρώτο(α) πλήκτρα πρόσβασης είναι ενεργοποιημένα.</b>

en: The &lt;SUPER&gt;+%u combination seems already in use by another process.
    Check your Xfce settings.
el: Ο συνδυασμός πληκτρολογίου &lt;SUPER&gt;+%u φαίνεται να χρησιμοποιείται από άλλη εφαρμογή.
    Παρακαλώ ελέγξτε τις ρυθμίσεις στο Xfce.

en: Docklike Taskbar
el: Περιοχή εργασιών

en: A modern, minimalist taskbar for Xfce
el: Σύγχρονη, μινιμαλιστική περιοχή γραμμής εργασιών για το Xfce

en: _Help
el: _Βοήθεια

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: Don't show the window list for a single window
el: Να μην εμφανίζεται λίστα για ένα παράθυρο

en: Only show applications on the current workspace
el: Εμφάνιση παραθύρων από την ίδια επιφάνεια εργασίας

en: Only show applications on the current display
el: Εμφάνιση παραθύρων από την ίδια οθόνη

en: Show preview thumbnails for open windows
el: Εμφάνιση μικρογραφιών για ανοιχτά παράθυρα

en: Show the number of open windows (if more than 2)
el: Εμφάνιση αριθμού ανοιχτών παραθύρων (για περισσότερα από 2)

en: Middle mouse button:
el: Μεσαίο κουμπί ποντικιού:

en: Close all
el: Κλείσιμο όλων

en: Launch new instance
el: Εκκίνηση νέου παραθύρου εφαρμογής

en: Do Nothing
el: Τίποτα

en: Behavior
el: Συμπεριφορά

en: Active indicator style:
el: Μορφή ενεργού δείκτη:

en: Bars
el: Ράβδοι

en: Dots
el: Τελείες

en: Rectangles
el: Ορθογώνια

en: Circles
el: Κύκλοι

en: None
el: Καμία

en: Inactive indicator style:
el: Μορφή μη ενεργού δείκτη:

en: Indicator orientation:
el: Προσανατολισμός δείκτη:

en: Automatic
el: Αυτόματα

en: Bottom
el: Κάτω

en: Right
el: Δεξιά

en: Top
el: Επάνω

en: Left
el: Αριστερά

en: Get indicator color from theme
el: Χρώμα δείκτη από το θέμα

en: Active indicator:
el: Ενεργός δείκτης:

en: Inactive indicator:
el: Μη ενεργός δείκτης:

en: Force icon size:
el: Επιβολή μεγέθους εικονιδίων:

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Switch between applications with <SUPER>+[1, 2, ...]
el: Εναλλαγή εφαρμογών με <SUPER>+[1, 2, ...]

en: Switch to the last window with <SUPER>
el: Εναλλαγή στο τελευταίο παράθυρο με <SUPER>

en: <b>This feature is disabled.</b>
    It requires X11 XInput2.0 extension which is is not provided by your system.
el: <b>Αυτή η λειτουργία είναι απενεργοποιημένη.</b>
    Προϋποθέτει την επέκταση X11 XInput2.0 η οποία δεν παρέχεται από το σύστημά σας.

en: Keyboard hotkeys
el: Συνδυασμοί πληκτρολογίου
