xfce-panel-plugins.xfce4-docklike-plugin - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Select Launcher
pl: Wybierz aktywator

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Open
pl: _Otwórz

en: Pinned to Dock
pl: Przypięty do paska

en: Pin to Dock
pl: Przypnij do paska

en: Edit Launcher...
pl: Edytuj aktywator...

en: Close All
pl: Zamknij wszystkie

note: when a pinned app loses its icon (typically the app is uninstalled) the user may want to remove it from the dock
en: Remove
pl: Usuń

note: we weren't able to find a launcher for this app, let the user set it manually
en: Select Launcher...
pl: Wybierz aktywator...

en: Create Launcher...
pl: Utwórz aktywator...

en: <b>Only the first %u hotkeys(s) are enabled.</b>
pl: <b>Włączono tylko pierwsze skróty klawiszowe: %u</b>

en: The &lt;SUPER&gt;+%u combination seems already in use by another process.
    Check your Xfce settings.
pl: Wygląda na to, że kombinacja &lt;SUPER&gt;+%u jest już używana przez inny proces.
    Sprawdź ustawienia Xfce.

en: Docklike Taskbar
pl: Dokowy pasek zadań

en: A modern, minimalist taskbar for Xfce
pl: Nowoczesny, minimalistyczny pasek zadań dla Xfce

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Close
pl: Za_mknij

en: Don't show the window list for a single window
pl: Nie pokazuj listy okien dla pojedynczego okna

en: Only show applications on the current workspace
pl: Pokazuj tylko programy w bieżącym obszarze roboczym

en: Only show applications on the current display
pl: Pokazuj tylko programy na bieżącym ekranie

en: Show preview thumbnails for open windows
pl: Pokazuj miniatury podglądu dla otwartych okien

en: Show the number of open windows (if more than 2)
pl: Pokazuj liczbę otwartych okien (jeśli więcej niż 2)

en: Middle mouse button:
pl: Środkowy przycisk myszy:

en: Close all
pl: Zamknij wszystkie

en: Launch new instance
pl: Uruchom nowe wystąpienie

en: Do Nothing
pl: Nic nie rób

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Active indicator style:
pl: Styl wskaźnika aktywnych:

en: Bars
pl: Paski

en: Dots
pl: Kropki

en: Rectangles
pl: Prostokąty

en: Circles
pl: Kręgi

en: None
pl: Brak

en: Inactive indicator style:
pl: Styl wskaźnika nieaktywnych:

en: Indicator orientation:
pl: Orientacja wskaźnika:

en: Automatic
pl: Automatyczna

en: Bottom
pl: Dolna

en: Right
pl: Prawa

en: Top
pl: Górna

en: Left
pl: Lewa

en: Get indicator color from theme
pl: Pobierz kolor wskaźnika z motywu

en: Active indicator:
pl: Wskaźnik aktywnych:

en: Inactive indicator:
pl: Wskaźnik nieaktywnych:

en: Force icon size:
pl: Wymuś rozmiar ikon:

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Switch between applications with <SUPER>+[1, 2, ...]
pl: Przełączaj się między programami za pomocą <SUPER>+[1, 2, ...]

en: Switch to the last window with <SUPER>
pl: Przechodź do ostatniego okna za pomocą <SUPER>

en: <b>This feature is disabled.</b>
    It requires X11 XInput2.0 extension which is is not provided by your system.
pl: <b>Ta funkcja jest wyłączona.</b>
    Wymaga rozszerzenia XInput2.0 X11, które nie zostało dostarczone przez ten system.

en: Keyboard hotkeys
pl: Skróty klawiszowe
