Xfce Panel Plugins - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
ar: عيون

en: _Close
ar: _إغلاق

en: _Select a theme:
ar: _حدد سمة:

en: Use single _row in multi-row panel
ar: استخدام صف واحد في الشريط متعدد الصفوف

en: Eyes that spy on you
ar: العيون اللتي تراقبك
