Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
bg: Очи

en: _Close
bg: Затваряне

en: _Select a theme:
bg: _Изберете стил:

en: Use single _row in multi-row panel
bg: Използване на един _ред в многоредовия панел

en: Eyes that spy on you
bg: Очи, които Ви наблюдават
