Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
ca: Ulls

en: _Close
ca: Tan_ca

en: _Select a theme:
ca: _Seleccioneu un tema:

en: Use single _row in multi-row panel
ca: Utilitza una _fila en un tauler amb diverses files

en: Eyes that spy on you
ca: Els ulls que us espien
