Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
cs: Oči

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Select a theme:
cs: _Vyberte motiv:

en: Use single _row in multi-row panel
cs: Ve víceřádkovém panelu použít pouze jeden řádek

en: Eyes that spy on you
cs: Oči, které Vás sledují
