Xfce Panel Plugins - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
da: Øjne

en: _Close
da: _Luk

en: _Select a theme:
da: _Vælg et tema:

en: Use single _row in multi-row panel
da: Brug én _række i paneler med flere rækker

en: Eyes that spy on you
da: Øjne, der udspionerer dig
