Xfce Panel Plugins - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
de: Augen

en: _Close
de: _Schließen

en: _Select a theme:
de: _Thema auswählen:

en: Use single _row in multi-row panel
de: _Einzelne Zeile in der Leiste benutzen

en: Eyes that spy on you
de: Augen, die Ihnen zuschauen!
