Xfce Panel Plugins - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
es: Ojos

en: _Close
es: _Cerrar

en: _Select a theme:
es: _Seleccionar un tema:

en: Use single _row in multi-row panel
es: Usar una sola _fila en un panel de varias filas

en: Eyes that spy on you
es: Ojos que le espían
