Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
et: Silmad

en: _Close
et: _Sulge

en: _Select a theme:
et: _Vali kujunduse teema

en: Use single _row in multi-row panel
et: Mitmerealisel ribal kasuta ühte _rida

en: Eyes that spy on you
et: Silmad, mis jälgivad sind
