Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
eu: Begiak

en: _Close
eu: _Itxi

en: _Select a theme:
eu: Gai bat _hautatu:

en: Use single _row in multi-row panel
eu: E_rrenkada soila erabili errenkada anitzeko panelean

en: Eyes that spy on you
eu: Zu zelatatzen zaituzten begiak
