Xfce Panel Plugins - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
fr: Yeux

en: _Close
fr: Fermer

en: _Select a theme:
fr: _Sélectionner un thème :

en: Use single _row in multi-row panel
fr: Utiliser une seule _ligne dans un tableau de bord multi-lignes

en: Eyes that spy on you
fr: Des yeux qui vous espionnent
