Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
gl: Ollos

en: _Close
gl: _Pechar

en: _Select a theme:
gl: _Seleccione un tema:

en: Use single _row in multi-row panel
gl: Usar unha única _fila no panel de varias filas

en: Eyes that spy on you
gl: Ollos que o observan
