Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
he: עיניים

en: _Close
he: סגור

en: _Select a theme:
he: בחר ערכת _נושא:

en: Use single _row in multi-row panel
he: השתמש ב_שורה אחת בלוח רב שורות

en: Eyes that spy on you
he: עיניים אשר מרגלות אחריך
