Xfce Panel Plugins - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
hi: आँखें

en: _Close
hi: बंद करें (_C)

en: _Select a theme:
hi: थीम चुनें (_S) :

en: Use single _row in multi-row panel
hi: बहु-पंक्ति पैनल में एकल पंक्ति का उपयोग करें (_r)

en: Eyes that spy on you
hi: आपकी जासूसी हेतु आँखें
