Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
hr: Oči

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Select a theme:
hr: _Odaberite temu:

en: Use single _row in multi-row panel
hr: Koristi jedan _red u višerednoj ploči

en: Eyes that spy on you
hr: Oči koje vas špijuniraju
