Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
hu: Szemek

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Select a theme:
hu: _Válasszon témát:

en: Use single _row in multi-row panel
hu: _Egy sor használata többsoros panelen

en: Eyes that spy on you
hu: Szemek, melyek figyelik
