Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
hy_AM: Աչքեր

en: _Close
hy_AM: _Փակել

en: _Select a theme:
hy_AM: _Ընտրեք հիմնապատկեր․

en: Use single _row in multi-row panel
hy_AM: Աւգտագործել եզակի _տող բազմատողանի վահանակում

en: Eyes that spy on you
hy_AM: Աչքեր, որոնք հետեւում են Ձեզ
