Xfce Panel Plugins - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
id: Mata

en: _Close
id: _Tutup

en: _Select a theme:
id: _Pilih tema:

en: Use single _row in multi-row panel
id: Gunakan baris tunggal pada panel berbaris banyak

en: Eyes that spy on you
id: Mata yang mengawasi anda
