Xfce Panel Plugins - en to ie translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
ie: Ocules

en: _Close
ie: _Cluder

en: _Select a theme:
ie: _Selecter un tema:

en: Use single _row in multi-row panel
ie: Usar un singul _range in un panel de multiplic ranges

en: Eyes that spy on you
ie: Ocules que observa vos
