Xfce Panel Plugins - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
is: Augu

en: _Close
is: _Loka

en: _Select a theme:
is: _Veldu þema:

en: Use single _row in multi-row panel
is: Nota eina _röð á margraða stiku

en: Eyes that spy on you
is: Augu sem njósna um þig
