Xfce Panel Plugins - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
it: Occhi

en: _Close
it: _Chiudi

en: _Select a theme:
it: _Selezionare un tema:

en: Use single _row in multi-row panel
it: Usa una riga sin_gola in un pannello a più righe

en: Eyes that spy on you
it: Occhi che ti spiano
