Xfce Panel Plugins - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
ja: めだま

en: _Close
ja: 閉じる(_C)

en: _Select a theme:
ja: テーマ(_S):

en: Use single _row in multi-row panel
ja: 複数行のパネルに 1 行で表示する(_R)

en: Eyes that spy on you
ja: あなたを追跡するめだまです
