Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
kk: Көздер

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Select a theme:
kk: _Теманы таңдаңыз:

en: Use single _row in multi-row panel
kk: Бірнеше қатарлы панельде бір қа_тарды қолдану

en: Eyes that spy on you
kk: Сізге бақылайтын көздер
