Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
lt: Akys

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Select a theme:
lt: _Pasirinkite temą:

en: Use single _row in multi-row panel
lt: Kelių eilučių skydelyje, naudoti vieną _eilutę

en: Eyes that spy on you
lt: Akys kurios jus seka
