Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
nb: Øyne

en: _Close
nb: Lukk

en: _Select a theme:
nb: _Velg et tema

en: Use single _row in multi-row panel
nb: Bruk enkel_rad i panel med flere rader

en: Eyes that spy on you
nb: Øyne som spionerer på deg
