Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
nl: Ogen

en: _Close
nl: S_luiten

en: _Select a theme:
nl: _Selecteer een thema:

en: Use single _row in multi-row panel
nl: Gebruik enkele rij in een paneel voor meerdere rijen

en: Eyes that spy on you
nl: Ogen die u bespioneren
