Xfce Panel Plugins - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
pt_BR: Olhos

en: _Close
pt_BR: _Fechar

en: _Select a theme:
pt_BR: _Selecionar um tema:

en: Use single _row in multi-row panel
pt_BR: Usar uma _linha no painel de multi-linhas

en: Eyes that spy on you
pt_BR: Olhos que espionam você
