Xfce Panel Plugins - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
ru: Глаза

en: _Close
ru: _Закрыть

en: _Select a theme:
ru: _Выберите тему:

en: Use single _row in multi-row panel
ru: Использовать одну с_троку в многострочной панели

en: Eyes that spy on you
ru: Глазки, которые следят за вами
