Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
sk: Oči

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: _Select a theme:
sk: _Vyberte motív:

en: Use single _row in multi-row panel
sk: Použiť jeden _riadok vo viacriadkovom paneli

en: Eyes that spy on you
sk: Oči, ktoré Vás sledujú
