Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
sl: Oči

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Select a theme:
sl: _Izberite temo:

en: Use single _row in multi-row panel
sl: Uporabi eno _vrstico na več-vrstičnem panoju

en: Eyes that spy on you
sl: Oči, ki vohunijo za vami
