Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
sr: Очи

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Select a theme:
sr: _Изаберите тему:

en: Use single _row in multi-row panel
sr: Користи један _ред у вишередној полици

en: Eyes that spy on you
sr: Очи које Вас прате
