Xfce Panel Plugins - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
sv: Ögon

en: _Close
sv: _Stäng

en: _Select a theme:
sv: _Välj ett tema:

en: Use single _row in multi-row panel
sv: Använd en enda _rad i panel med flera rader

en: Eyes that spy on you
sv: Ögon som spionerar på dig
