Xfce Panel Plugins - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
tr: Gözler

en: _Close
tr: _Kapat

en: _Select a theme:
tr: Bir tema _seçin:

en: Use single _row in multi-row panel
tr: Çok sıralı panelde tek sı_ra kullan

en: Eyes that spy on you
tr: Sizi gözetleyen gözler
