Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
uk: Очі

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Select a theme:
uk: _Обрати тему:

en: Use single _row in multi-row panel
uk: Використати один _рядок в багаторядковій панелі

en: Eyes that spy on you
uk: Очі стежать за тобою
