Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
pl: Oczy

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Select a theme:
pl: _Styl:

en: Use single _row in multi-row panel
pl: Zajmowanie jednego _wiersza na panelu z wieloma wierszami

en: Eyes that spy on you
pl: Wyświetla oczy obserwujące kursor myszy
