Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
fi: Silmät

en: _Close
fi: _Sulje

en: _Select a theme:
fi: _Valitse teema:

en: Use single _row in multi-row panel
fi: Käytä _yhtä riviä useamman rivin paneelissa

en: Eyes that spy on you
fi: Tuijottavat silmät
