Xfce Panel Plugins - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Eyes
pt: Olhos

en: _Close
pt: _Fechar

en: _Select a theme:
pt: _Selecione um tema:

en: Use single _row in multi-row panel
pt: Utiliza_r uma linha no painel multi-linha

en: Eyes that spy on you
pt: Olhos que o seguem
