Xfce Panel Plugins - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
ar: غير قادر على العثور على تطبيق مناسب لفتح نقطة الضم

en: %.2f GB
ar: %.2f جيجابايت

en: %s/%s space left on %s (%s)
ar: %s/%s مساحة فارغة في %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
ar: %s/%s مساحة فارغة في %s

en: %.0f MB
ar: %.0f م.بايت

en: could not check mountpoint %s, please check your config
ar: تعذر فحص نقطة الضم %s, الرجاء فحص إعداداتك

en: Only %s space left on %s (%s)!
ar: فقط %s مساحة فارغة في %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
ar: فقط %s مساحة فارغة في %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
ar: فاحص المساحات الفارغة

en: Configuration
ar: إعدادات

en: Mount point
ar: نقطة الضم

en: Warning limit (%)
ar: حدود إنذار (%)

en: Urgent limit (%)
ar: حدود الطوارء (%)

en: User Interface
ar: واجهة المستخدم

en: Name
ar: إسم

en: Display size
ar: حجم العرض

en: Display meter
ar: عرض متر

en: Display button
ar: عرض الزر

en: Monitor free disk space
ar: مراقب المساحة الخالية في القرص
