Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
ast: Nun pue alcontrase una aplicación afayadiza p'abrir el puntu de montaxe

en: %s/%s space left on %s (%s)
ast: %s/%s d'espaciu restante en %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
ast: %s/%s d'espaciu restante en %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
ast: nun pudo comprobase'l puntu de montaxe %s; por favor, comprueba la to configuración

en: Only %s space left on %s (%s)!
ast: ¡Namái queden %s d'espaciu en %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
ast: ¡Namái queden %s d'espaciu en %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
ast: Monitor d'espaciu llibre

en: Configuration
ast: Configuración

en: Mount point
ast: Puntu de montaxe

en: Warning limit (%)
ast: Llímite d'avisu (%)

en: Urgent limit (%)
ast: Llímite d'urxencia (%)

en: User Interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Name
ast: Nome

en: Display size
ast: Amosar tamañu

en: Display meter
ast: Amosar mididor

en: Display button
ast: Amosar botón

en: Monitor free disk space
ast: Monitor d'espaciu llibre en discu
