Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
be: Не атрымалася знайсці праграму, каб адкрыць пункт мантавання

en: %.2f GB
be: %.2f ГБ

en: %s/%s space left on %s (%s)
be: %s/%s вольнага месца на %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
be: %s/%s вольнага месца на %s

en: %.0f MB
be: %.0f МБ

en: could not check mountpoint %s, please check your config
be: немагчыма праверыць пункт мантавання %s, праверце канфігурацыю

en: Only %s space left on %s (%s)!
be: Толькі %s вольнага месца на %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
be: Толькі %s вольнага месца на %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
be: Праверка вольнага месца

en: Configuration
be: Канфігурацыя

en: Mount point
be: Пункт мантавання

en: Warning limit (%)
be: Ліміт апавяшчэння (%)

en: Urgent limit (%)
be: Ліміт папярэджання (%)

en: User Interface
be: Выгляд

en: Name
be: Назва

en: Display size
be: Памер

en: Display meter
be: Індыкатар

en: Display button
be: Кнопка

en: Monitor free disk space
be: Манітор вольнага месца на дыску
